نکات مهم برای به روزرسانی قالب

در صورتی که قالب را از نسخه 3.0 به نسخه 4.0 به روزرسانی می کنید، بعد از به روزرسانی قالب طبق توضیحات و فیلم تنظیمات قالب موارد زیر را حتما انجام دهید.

1. افزونه “بازاریابی ماوی” که در نسخه قبلی نصب شده بود را غیرفعال و پاک کنید. در این نسخه نیازی به این پلاگین جانبی نیست.

2. حتما قالب نسخه قبلی را غیرفعال و حذف کنید و سپس این نسخه قالب را نصب و فعال کنید.

3. در صورتی که محصولات در صفحه اصلی نمایش داده نمی شود، از قسمت تنظیمات وردپرس > خواندن > گزینه نمایش آخرین نوشته ها را انتخاب کنید و از قسمت برگه ها، برگه صفحه اصلی و وبلاگ را پاک کنید، در این نسخه نیازی به این برگه ها نیست.

4. در قسمت برگه ها، برگه هایی که توسط نسخه جدید قالب ایجاد میشود، شامل برگه ورود، ثبت نام، فراموشی رمز، بازیابی رمز و پنل کاربری(یا شناسنامه) را به هیچ وجه ویرایش نکنید.

5. در صورتی که در صفحه ثبت نام کاربران، عبارت “ثبت نام کاربر جدید پذیرفته نمیشود” نمایش داده میشود، از قسمت تنظیمات وردپرس > همگانی > تیک ثبت نام کاربر جدید پذیرفته می شود را بزنید و نقش کاربر پیشفرض را مشارکت کننده انتخاب کنید.

6. در صورتی که سمت راست یا چپ صفحه ورود و ثبت نام کادر خالی مشاهده می کنید، از قسمت ابزارک ها، محل ابزارک “سایدبار کاربران” را با ابزارک های مناسب تنظیم کنید.

پاسخ دهید